همانطور که اطلاع دارید، فروشگاه شمالچی ارسال محصولات ارائه شده را به سراسر ایران ممکن ساخته است، اما درباره چگونگی ارسال کالا، هزینه ارسال و یا مدت زمان ارسال در ادامه توضیحاتی ارائه می نماییم.

تحویل محصول در ساری

ساکنین ساری می توانند پس از ثبت سفارش، محصولات مورد نظر خود را حداکثر ظرف مدت زمان 3 ساعت دریافت نمایند. بدیهی است که تعدد سفارشات آن روز نیز در مدت زمان تحویل کالا بی تاثیر نخواهد بود

تحویل محصول در سایر شهر ها

کارشناسان فروش در کوتاه ترین زمان ممکن فاکتور سفارشات ثبت شده را صادر کرده و محصولات مورد نظر را آماده ارسال می نمایند. در حالت عادی مرسوله به وسیله تیپاکس ارسال می شود که ظرف مدت زمان 24 ساعت برای شهرهای نزدیک به ساری و 48 ساعت برای شهرهای دور از ساری، تحویل داده خواهد شد. در صورتی که شهرستان مورد نظر فاقد دفتر تحویل مرسولات تیپاکس باشد، شمالچی موظف است به وسیله یکی از شیوه های ارسال کالا مانند پست، مراکز باربری و یا پایانه های مسافربری حمل و نقل بین شهری بنا به انتخاب مشتری نسبت به ارسال محصول مورد نظر، اقدام نماید. لازم به ذکر است ارسال محصولات هر روز ساعت 6 بعد از ظهر انجام می شود، به استثنا روزهای پنجشنبه که ارسال کالا به وسیله تیپاکس تنها تا ساعت 12 ظهر امکان پذیر است. بنابراین پیگیری کلیه سفارشاتی که بعد از این ساعات ثبت شوند، به روز بعد معوق خواهند شد، همچنین خریدهایی که روز پنجشنبه بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، شنبه قابل پیگیری هستند.

هزینه ارسال

 
محصولاتی که مشمول ارسال رایگان می باشند

فروشگاه شمالچی با هدف جلب رضایت مشتریان، بر آن شد تا هزینه ارسال سفارشاتی که مبلغ آن بالای 300 هزار تومان است را عهده دار شود.

محصولاتی که در پیشنهاد ویژه قرار داشته باشند

اگر از صفحات اصلی بخش های مختلف شمالچی دیدن فرمایید، متوجه این موضوع خواهید شد که همواره چند محصول به صورت مدت دار، تحت عنوان پیشنهاد ویژه و یا فروش ویژه عرضه می شوند. این محصولات اصولا با تخفیف نسبتا بالایی ارائه می شوند، به همین علت بر عهده گرفتن هزینه ارسال این کالاها برای شمالچی مقدور نبوده و هزینه ارسال به عهده مشتری است.